اطلاعات مطلب
  • بازديدها: 929
  • نويسنده: broneil-poulis
  • تاريخ: 12-04-1395, 15:07
12-04-1395, 15:07

بیمه شخص ثالث

دسته بندی: بیمه شخص ثالث

بیمه شخص ثالث 

بیمه شخص ثالث

بیمه شخص ثالث ، کلیه خسارت های جانی ( جراحت ، شکستگی ، نقص عضو ، فوت و ...) و مالی وارد شده در یک حادثه رانندگی را به اشخاص ثالث پرداخت می نماید .
از آنجا که طبق ماده 1 قانون اصلاح قانون بیمه اجباری مسئولیت مدنی دارندگان وسایل نقلیه موتوری زمینی و ریلی اعم از این که اشخاص حقیقی یا حقوقی باشند مکلفند وسایل نقلیه مذکور را در قبال خسارت بدنی و مالی که در اثر حوادث وسایل نقلیه مزبور و یا یدک و تریلر متصل به آن ها و یا محمولات آنها به اشخاص ثالث وارد می شود حداقل به مقدار مندرج در ماده 4 (ماده 4 : حداقل مبلغ بیمه موضوع این قانون در بخش خسارت بدنی معادل دیه یک مرد مسلمان در ماه های حرام و در بخش خسارت مالی معادل حداقل دو و نیم درصد تعهدات بدنی خواهد بود . بیمه گذار میتواند برای جبران خسارت های بدنی و مالی بیش از حداقل مزبور ، بیمه اختیاری تحصیل نماید.) این قانون نزد یکی از شرکت های بیمه که مجوز فعالیت در این رشته را از بیمه مرکزی ایران داشته باشد ، بیمه نماید .


شخص ثالث : طبق تبصره 6 ، ماده یک قانون اصلاح قانون بیمه اجباری مسئولیت مدنی دارندگان وسایل نقلیه موتوری، هر شخصی است که به سبب حوادث وسائل نقلیه موضوع این قانون دچار زیانهای بدنی و یا مالی شود به استثناء راننده مسبب حادثه .


سرنشین : طبق ماده فوق الذکر ، سرنشین یعنی راننده مسبب حادثه و خسارت سرنشین از محل بند 3 تعهدات بیمه شخص ثالث (حوادث راننده) جبران میگردد .
پی نوشت :
اگر چه سعی ما بر این بوده که بتوانیم چکیده ای از مطالب بیمه شخص ثالث را تهیه و در اختیار شما قرار دهیم ، لیکن پوشش های بیمه ای دارای عناوین و شرایط بسیار متنوع و متفاوت می باشد . لذا پیشنهاد میکنیم جهت دریافت اطلاعات دقیق و کامل در رابطه با پوشش های مورد درخواست خود ، با کارشناسان ما تماس حاصل فرمائید .

 

بیمه شخص ثالث چیستبیمه شخص ثالث
سفارش اینترنتی بیمه شخص ثالثبیمه شخص ثالث
سوالات متداول بیمه شخص ثالثبیمه شخص ثالث

 ( بیمه خوب خریدن ، هنر است )

 

بیمه شخص ثالث

افتخار ما ، استمرار خدمات است

 با تقدیم احترام
بیمه ایران
نمایندگی مرادخان
کد : 5741

 بیمه شخص ثالث

 جهت سفارش بیمه شخص ثالث مورد نظر خود هم اکنون با ما تماس بگیرید

ابر تگ‌ها: قیمت بیمه شخص ثالث, نرخ بیمه شخص ثالث, بیمه ثالث, هزینه بیمه شخص ثالث, هزینه بیمه ثالث, قیمت بیمه ثالث, بیمه شخص ثالث 3 ماهه, بیمه شخص ثالث 6 ماهه, بیمه شخص ثالث 9 ماهه, استعلام قیمت بیمه شخص ثالث, بیمه شخص ثالث بیمه شخص ثالث, بیمه ثالث بیمه ثالث, صدور بی

نمایندگی مرادخان در گوگل مپ :

تماس با ما :

آدرس : تهران ، بهشتی ، مفتح شمالی ، کوچه دوم ، پلاک 2 ، واحد 9
تلفن : 02188503914 - 02188503919
فکس : 02188544087
همراه : 09122270090
ایمیل : info@bimegaran.com
سامانه پیام کوتاه : 10009123751290